Kaip pirkti

Prekių pasirinkimas

Prekes išsirinkite kairėje pusėje esančiame prekių kataloge arba naudodamiesi paieška (virš prekių katalogo) pagal žodį/žodžio pradžią. Pasirinkus ir paspaudus vieną iš prekių grupių bus rodomas meniu su prekių pogrupiu (jei prekės skirstomos į pogrupius, tikslesnis prekių pasirinkimas). Dabar galite peržiūrėti prekes, jei reikalinga detalesnės prekės informacija, paspauskite pavadinimą arba paveikslėlį. Pateikiama prekės iliustracinė nuotrauka, bei galima perskaityti daugiau informacijos. Jei turite daugiau klausimų, parašykite mums elektroniniu paštu arba skambinkite. Mes pasistengsime padėti.

Nepamirškite, kad prekę perkate ne pagal paveiksliuką (kartais prekės iliustracija gali nesutapti su originalia prekės išvaizda), o pagal pavadinimą bei tekstinę produkto informaciją. Jei abejojate dėl paveiksliuko ir produkto atitikimo, klauskite mūsų prieš pirkdami.

Registracija

Mes siūlome Jums patogiai ir saugiai pirkti užsiregistravus. Jūs galite įsigyti prekes ir be registracijos. Tačiau Jūs neturėsite galimybė stebėti užsakymus, dalyvavimo lojalumo programose.

Norėdami užsiregistruoti Jūs turite užpildyti registracijos anketą. Registracija susideda iš Jūsų duomenų įvedimo: vardo, pavardės, adreso, pašto kodo, miesto, telefono numerio, elektroninio pašto adreso - Jūsų prisijungimo vardas ir slaptažodžio. Norėdami registruotis spauskite viršutiniame meniu "Registracija". Visa informacija turi būti įvedama į atitinkamus laukelius. Juodžiau paryškintus laukus privaloma užpildyti, priešingu atveju nebus leista užbaigti registracijos. Įvedę visą reikiamą informaciją, paspauskite mygtuką "Registruotis ir prisijungti". Jei užpildysite ne visus laukus ar įvesite netinkamą informaciją, Jums bus pateikiamas pranešimas, kokius duomenis reikia įvesti ar ištaisyti. Jei viskas gerai, bus pateiktas puslapis su informacija apie sėkmingą registraciją. Nuo šio momento Jūs tampate registruotas vartotojas. Vėliau atėjus į puslapį, Jums nebereikės pildyti registracijos anketos, tiesiog turėsite įvesti prisijungimo vardą (el. pašto adresą) ir slaptažodį, ir vėl busite prisijungę.

Pirkinių krepšelis

Jeigu išsirinkote prekes ir norėtumėte įsigyti, pirmiausia reikia jas įtraukti į virtualų pirkinių krepšelį. Norėdami tai padaryti spustelėkite mygtuką "Pirkti" arba "Į krepšelį". Norėdami peržiūrėti pirkinių krepšelio turinį, bet kuriuo metu, paspauskite "Pirkinių krepšelis" viršuje dešinėje pusėje. Kiekvienai, įtrauktai į krepšelį, prekei galite pakeisti perkamų prekių kiekį, įvedant norimą kiekį ir paspaudžiant mygtuką "Atnaujinti kiekius". Norėdami pašalinti iš pirkinių krepšelio prekę, prie jos spauskite "pašalinti". Pirkinių krepšelyje pateikiama perkamų prekių galutinė suma "Iš viso", kurią turėsite sumokėti, patvirtinus užsakymą. Į šią sumą įtraukiamos ir prekių pristatymo išlaidos, jeigu jau yra pasirinktas pristatymo būdas.

Prekių užsakymas

Norėdami užsisakyti prekes, nebūtina būti prisijungus. Jei esate prisijungęs prie šio puslapio, Jūs galite siųsti užsakymus. Paspaudę "Pirkinių krepšelis" galite matyti pirkinių krepšelio turinį, prekes, kurias norite nusipirkti. Žemiau pateikiama informacija apie mokėtoją, pateikta informacija registracijos metu. Šie duomenys gali būti pakeisti, paspaudus atitinkamą nuorodą. Galite naudotis kurjerio paslaugomis arba kad prekė būtų siunčiama registruotu laišku. Jūs galite nurodyti, kur prekė bus pristatoma, Jums į namus ar į darbą, kur Jums patogiau priimti siuntinį. Jei jau išsirinkote prekes, pasirinkote pristatymo būdą, norėdami užsisakyti spauskite mygtuką "Siųsti užsakymą". Dabartinė užsakymo būklė - užsakymas atliktas. Elektroniniu paštu gausite atlikto užsakymo kopiją. Gavus užsakymo kopija - prašome apmokėti. Tik gavus apmokėjimą, užsakymas bus išsiųstas Jums.
 

El. paštas: info@konad.lt

Mob. tel.: 8 613 33892

I - V (9:30 - 17:00)


Mineralinë kosmetika - Magic Minerals - www.magicminerals.lt

Prisijungimas   Prisijungimas

El. pašto adresas
Slaptažodis
Plokštelė SQUARE 22
Plokštelė SQUARE 22
Kaina: €  13.00
Plokštelė SQUARE 21
Plokštelė SQUARE 21
Kaina: €  13.00
Plokštelė SQUARE 20
Plokštelė SQUARE 20
Kaina: €  13.00
Plokštelė SQUARE 18
Plokštelė SQUARE 18
Kaina: €  13.00
Plokštelė SQUARE 17
Plokštelė SQUARE 17
Kaina: €  13.00
Plokštelė SQUARE 16
Plokštelė SQUARE 16
Kaina: €  13.00
Plokštelė SQUARE 15
Plokštelė SQUARE 15
Kaina: €  13.00
member of
European Beauty Distribution a.s.

Naujos galimybės Jūsų nagams :: eShop

© Copyright since 2009 konad.lt. All rights reserved.